RSF3WSJT-73-910K
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-910K
JLCPCB Part #
C1393801
Description
-55℃~+155℃ 3W 910kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS