RSF3WSJT-73-82R
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-82R
JLCPCB Part #
C3543484
Description
-55℃~+155℃ 3W 82Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS