RSF3WSJT-73-7R5
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-7R5
JLCPCB Part #
C3503081
Description
-55℃~+155℃ 3W 7.5Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS