RSF3WSJT-73-6K8
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-6K8
JLCPCB Part #
C1392329
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.8kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS