RSF3WSJT-73-680K
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-680K
JLCPCB Part #
C1393243
Description
-55℃~+155℃ 3W 680kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS