RSF3WSJT-73-51K
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-51K
JLCPCB Part #
C1392318
Description
-55℃~+155℃ 3W 51kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS