RSF3WSJT-73-4R7
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-4R7
JLCPCB Part #
C3436456
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS