RSF3WSJT-73-4K7
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-4K7
JLCPCB Part #
C3380687
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.7kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS