RSF3WSJT-73-3R6
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-3R6
JLCPCB Part #
C1391759
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS