RSF3WSJT-73-39K
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-39K
JLCPCB Part #
C1392385
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS