RSF3WSJT-73-33R
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-33R
JLCPCB Part #
C1392943
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS