RSF3WSJT-73-1R1
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-1R1
JLCPCB Part #
C1389842
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS