RSF3WSJT-73-10K
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-10K
JLCPCB Part #
C1390797
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS