RSF3WSJT-73-0R62
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-0R62
JLCPCB Part #
C1392657
Description
-55℃~+155℃ 0.62Ω 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS