RSF3WSJR-73-3K9
MFR.Part #
RSF3WSJR-73-3K9
JLCPCB Part #
C3371998
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS