RSF3WSJR-73-15K
MFR.Part #
RSF3WSJR-73-15K
JLCPCB Part #
C1762071
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS