RSF3WMJR-73-4K3
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-4K3
JLCPCB Part #
C1767161
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.3kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS