RSF3WMJR-73-2R7
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-2R7
JLCPCB Part #
C1772106
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS