RSF3WMJR-73-130K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-130K
JLCPCB Part #
C3575310
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS