RSF300JT-91-62K
MFR.Part #
RSF300JT-91-62K
JLCPCB Part #
C1396134
Description
-55℃~+155℃ 3W 62kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS