RSF300JT-91-5K1
MFR.Part #
RSF300JT-91-5K1
JLCPCB Part #
C1396142
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.1kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS