RSF300JT-91-4K3
MFR.Part #
RSF300JT-91-4K3
JLCPCB Part #
C1396209
Description
-55℃~+155℃ 3W 4.3kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS