RSF300JT-91-30K
MFR.Part #
RSF300JT-91-30K
JLCPCB Part #
C1397018
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS