RSF300JT-91-240K
MFR.Part #
RSF300JT-91-240K
JLCPCB Part #
C1400136
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS