RSF300JT-91-1K1
MFR.Part #
RSF300JT-91-1K1
JLCPCB Part #
C1396261
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS