RSF300JT-91-180K
MFR.Part #
RSF300JT-91-180K
JLCPCB Part #
C1396251
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS