RSF300JT-91-160R
MFR.Part #
RSF300JT-91-160R
JLCPCB Part #
C1396267
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS