RSF300JT-91-11K
MFR.Part #
RSF300JT-91-11K
JLCPCB Part #
C1396250
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS