RSF300JT-91-10K
MFR.Part #
RSF300JT-91-10K
JLCPCB Part #
C1396305
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS