RSF300JT-91-100K
MFR.Part #
RSF300JT-91-100K
JLCPCB Part #
C1400148
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS