RSF300JB-91-510K
MFR.Part #
RSF300JB-91-510K
JLCPCB Part #
C1396500
Description
-55℃~+155℃ 3W 510kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS