RSF2WSJT-73-7R5
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-7R5
JLCPCB Part #
C1387074
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.5Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS