RSF2WSJT-73-6K2
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-6K2
JLCPCB Part #
C1385720
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.2kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS