RSF2WSJT-73-68K
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-68K
JLCPCB Part #
C1385732
Description
-55℃~+155℃ 2W 68kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS