RSF2WSJT-73-390K
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-390K
JLCPCB Part #
C3480423
Description
-55℃~+155℃ 2W 390kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS