RSF2WSJT-73-2K4
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-2K4
JLCPCB Part #
C3481279
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS