RSF2WSJT-73-27K
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-27K
JLCPCB Part #
C1385952
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS