RSF2WSJT-73-22K
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-22K
JLCPCB Part #
C1385790
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS