RSF2WSJT-73-13K
MFR.Part #
RSF2WSJT-73-13K
JLCPCB Part #
C1381289
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS