RSF2WSJT-52-430K
MFR.Part #
RSF2WSJT-52-430K
JLCPCB Part #
C3391632
Description
-55℃~+155℃ 2W 430kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS