RSF2WSJT-52-15K
MFR.Part #
RSF2WSJT-52-15K
JLCPCB Part #
C3397117
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 2W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS