RSF2WSJR-73-39K
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-39K
JLCPCB Part #
C1756289
Description
-55℃~+155℃ 2W 39kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS