RSF2WSJR-73-180R
MFR.Part #
RSF2WSJR-73-180R
JLCPCB Part #
C3374636
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS