RSF2WSJR-52-330K
MFR.Part #
RSF2WSJR-52-330K
JLCPCB Part #
C3422101
Description
-55℃~+155℃ 2W 330kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS