RSF200JT-73-91K
MFR.Part #
RSF200JT-73-91K
JLCPCB Part #
C1390190
Description
-55℃~+155℃ 2W 91kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS