RSF200JT-73-75K
MFR.Part #
RSF200JT-73-75K
JLCPCB Part #
C1388754
Description
-55℃~+155℃ 2W 75kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS