RSF200JT-73-300R
MFR.Part #
RSF200JT-73-300R
JLCPCB Part #
C1389036
Description
-55℃~+155℃ 2W 300Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS