RSF200JT-73-300K
MFR.Part #
RSF200JT-73-300K
JLCPCB Part #
C3427817
Description
-55℃~+155℃ 2W 300kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS