RSF200JT-73-2R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF200JT-73-2R7
JLCPCB Part #
C3498301
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS