RSF200JT-73-1K6
MFR.Part #
RSF200JT-73-1K6
JLCPCB Part #
C1388852
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS